קפסולות למכונות קפיטאלי

מציג 1–12 מתוך 19 תוצאות


מכונות הקפה של "קפיטלי" מתקיימות על קדושת האספרסו. הן מכונות שמטרתן אחת, וכמו כל מוצר שפועל עבור מטרה אחת – הן מייצרות אותו על הצד הטוב ביותר. אם אתם חובבי אספרסו טהור, ולא יכולים לחשוב על אופציה בה אתם משלבים אותו עם רכיבים נוספים, הרי ש"קפיטלי" עונה על הצורך שלכם, ועושה זאת על הצד הטוב ביותר.

איך תבחרו את הקפסולה המתאימה לכם?

גם כשהמטרה אינה מסובכת, ואתם בסך הכל רוצים אספרסו, מביני העניין שבינינו יודעים שגם פה ישנם טעמים רבים ושונים, ארומות מגוונות, וכמו כן סוגים שונים של חוזק. זהו שוק מלא בטעמים, ארומות שונים, וגופים שונים של קפה.

4 דוגמאות לקפסולות מצויינות איתן מומלץ להתחיל

אספרסו קלאב גראנד – קפה העשוי מפולי ערביקה איכותיים, אשר שואבים השראה מהמתכונים האיטלקיים המסורתיים. בעדינות רבה נוצר משקה עם ניחוח מתקתק, ארומה נעימה וגוף חלק ומלא. הקפסולות הללו מספקות אנרגיה לשעות ארוכות ומרעננות את הנפש.
אספרסו מור פורטה – זהו אספרסו נועז ומיוחד. מנה חזקה עם קרמה טעימה, יעניק ללא ספק מספיק שעות ערות עבורך. לפורטה ריח חזק ומלא, ואניני הטעם ישימו לב שיש בו רמזים לניחוח קקאו. מבנה התערובת מושפע מזה שהופק ביערות הגשם. פולי הקפה הם מן המשובחים ביותר, ושוכללו על ידי מומחי קלייה. בזמן קצר תזכו בקפה משגע שלא רק יעורר אתכם לשעות הבאות, אלא גם יספק ריח שלא תוכלו לשכוח.
שוקומור – קפסולות שוקו לשוקו מזוקק, מפנק, ובאיכות שלא תמצאו בקלות. כל קפסולה מכילה שוקו טחון דק בדרך הטובה ביותר הנדרשת עבור יצירת שוקו טעים ואיכותי. הקפסולה מגיעה בצורה שאינה שונה מקפסולות האספרסו שתואמות את המכונה, וכל מה שנותר לעשות הוא ללחוץ על הכפתור ולחכות לרגע בו הריח ימצא את דרכו אל הנחיריים.
אספרסו קלאב דליקטו – קפסולות אספרסו נטולות קפאין עבור אלה שלא רוצים להתעורר, אך גם לא יכולים לוותר על טעם הקפה הממכר. טעמם האלגנטי של פולי הערביקה משווים לקפה טעם רך ואלגנטי, וארומה מרגיעה שמתאימה לכל שעות היום.