פולי קפה

מציג 1–12 מתוך 98 תוצאות

פולי קפה איכותיים ומומלצים לבית ולעסק שלך
מחפשים פולי קפה איכותיים לבית או לעסק? אצלנו תוכלו לבחור ממגוון רחב של פולי קפה מומלצים למכירה, את הטעם המושלם ממיטב המותגים המובילים בישראל למכונות הקפה והאספרסו במחירים מדהימים עם משלוח מהיר. פולי קפה למכירה מבית מותגים נבחרים כגון נספרסו, דילונגי, אספרסו

מבצע!
מבצע!
מבצע!

ישנם שני סוגים עיקריים של פולי קפה - ערביקה ורובוסטה. פולי ערביקה הם עדינים וחמוצים יותר, בעוד פולי רובוסטה הם חזקים ומלאים יותר בטעם. הסוג הנפוץ ביותר של קפה הוא תערובת של שני הסוגים.

פולי הקפה גדלים בעיקר באמריקה הדרומית, אפריקה ודרום-מזרח אסיה. ברזיל היא יצרנית הקפה הגדולה בעולם. פולי הקפה נקטפים ידנית, מעובדים ומיובשים לפני שהם נשלחים לטחינה.

תהליך טחינת פולי הקפה כולל קלייה, טחינה ותהליכי עיבוד נוספים. קליית פולי הקפה משחררת את הטעמים והארומות מהפולים. לאחר מכן הם נטחנים ליצירת אבקת הקפה.

ישנן שיטות שונות להכנת קפה מפולי קפה טחונים, כגון קפה שחור, אספרסו ועוד. הטעם של הקפה תלוי בזן פולי הקפה, אופן הטחינה וההכנה. רוב סוגי הקפה מכילים קפאין המשפיע על מערכת העצבים ומספק אנרגיה.

כיום ישנה מודעות גוברת לסחר הוגן בקפה ולגידול בר-קיימא של פולי קפה. קפה אורגני וקפה הוגן מבטיחים תנאים הולמים ושכר הוגן לחקלאים המגדלים את פולי הקפה. צריכה מודעת של קפה יכולה לתמוך בקהילות חקלאיות ברחבי העולם.


אנחנו חיים בעידן בו צרכן הקפה הממוצע מבין בקפה יותר מאי פעם, וכולם יודעים שאין שום סיבה להתפשר על קפה לא איכותי. כאן תוכלו לבחור בין שלל הפולים המומלצים שלנו, ולבצע הזמנת פולי קפה שקולעים בדיוק לטעם ולצרכים שלכם. קלאב ועוד.

יש פולים מומלצים לאספרסו, קפוצ'ינו, לאטה מקיאטו, פראפה קר, אשר מתאימים לשימוש עבור מכונות קפה ביתיות ותעשייתיות.

אילו סוגי קפה אתם אוהבים? פולים טריים או קלויים? קפה עם טעמים וארומה חזקה או חלש? אולי בכלל נטול קפאין?
במינוטו תוכלו להזמין מבין מגוון רחב של יצרנים ובשלל טעמים: קפה פירותי, חמצמץ או מריר עם רמיזות של קרמל, בטעם אגוזים, שוקולד, דובדבן ואף שקדים קלויים.

פולי קפה ערביקה או רובוסטה?

אלה אמנם לא זני הקפה היחידים, אבל ערביקה ורובוסטה הם בהחלט הנפוצים והפופולריים ביותר.
קיימים בשוק פולי קפה רבים, אך מבין סוגי הקפה, המומלצים ביותר הם מזן ערביקה, שנחשב לאיכותי ביותר.
פולי ערביקה דורשים תנאים מאוד מסוימים לגידול, ולכן יקרים יותר לעומת פולי רובוסטה, שניתן לגדל יחסית בקלות ובכמויות גדולות. אגב, פולי רובוסטה מכילים גם הרבה יותר קפאין.

אפשר לקנות קפה חד זני שמורכב 100% מזן אחד, או תערובות קפה שמשלבות ביניהם בעוצמות שונות, וכמובן שאתם יכולים גם לייצר תערובת פולי קפה ביתיות בעצמכם.

תערובות הן זולות יותר מאשר קפה חד-זני, והן יכולות להפיק טעמים ייחודיים על ידי שילוב מאפיינים של פולים לקפה איכותיים ממדינות ואזורים שונים.

איך לבחור פולי קפה איכותיים?

למדינה ממנה הגיעו פולי הקפה יש השפעה גדולה על האיכות והטעם, מכיוון שבכל מקום יש תנאי אקלים וגידול שונים לגמרי. מאפיין אחד שכן משותף למרבית האזורים בהם מגדלים קפה, הוא הגובה.
פולי קפה מומלצים יותר ככל שגדלו בגובה רב יותר, למשל במישורים הגבוהים של מרכז ודרום אמריקה, ברמה האפריקאית ובאזורים גבוהים באסיה.
כמובן שגם תהליכי העיבוד (יבש או רטוב) והקלייה (מתי ואיך?) משפיעים מאוד על האיכות, וכך גם מאפיינים נוספים כמו גודל, צורה, צבע וריח של פולי הקפה.
בשביל לשמור על איכות וטריות הקפה לאורך זמן, מומלץ לאחסן במיכל או קופסא לאחסון קפה.
בסופו של דבר, הדרך היחידה לבחור היא לנסות ולטעום, עד שמבינים בדיוק איך אתם אוהבים את הקפה שלכם.