קפסולות קפה

מציג 1–12 מתוך 155 תוצאות

קפסולות קפה תואמות נספרסו או מותגי קפה אחרים, מפולי קפה איכותיים במגוון טעמים ובמחירים ללא תחרות! הזמינו עוד היום ותקבלו במשלוח מהיר עד הבית!


בשנה בה בתי הקפה נסגרו ונפתחו, כל אדם נאלץ להפוך להיות הבריסטה של עצמו. מה אם ניתן יהיה לפתוח בית קפה בתוך הבית, עם קפה שלא נופל מההפוך של בית הקפה השכונתי האהוב עליכם?
כיצד אתם שואלים? באמצעות קפסולות למכונות קפה, ההמצאה שהפכה כל בית/ משרד בארץ בו ישנה מכונת קפה, למקום בו הדרישה "הפוך מפורק, חלש ובלי קצף בשבילי" לא נשמעת מופרכת בכלל אלא ברת ביצוע לחלוטין.
קפסולות הקפה הינן מיכלים אטומים וקטנים, אותן מכניסים למכונת הקפה. במכונה, מתבצע הליך של חדירת מים רותחים לקפסולה עצמה. כל קפסולה שוות ערך לכוס קפה אחת ומאפשרת יצירת מגוון סוגי קפה איכותיים (אספרסו ארוך/ קצר, הפוך, מקיאטו, אמריקנו ועוד). הקפה מוכן בהליך מהיר וקצר, ללא דרישות כמו ידע מקדים על עולם הקפה או ניקיון מתסכל בסיום ההכנה.
הקפסולות למכונת הקפה שומרות על טריות לאורך זמן, חוסכות הרבה כסף למי מבנינו שקונים הפוך בבתי קפה בכל יום (2 שקלים לקפסולה בממוצע לעומת 12 שקלים להפוך קטן בבתי הקפה), וניתן לבחור את הטעם האהוב עליכם (קפסולות קפה מותאמות נספרסו, יתאימו כמעט לכל מכונה ויאפשרו זאת בקלילות).

איך לבחור קפסולות למכונת קפה?

כאשר אנחנו מתכננים ומתכננות לרכוש קפסולות לקפה למכונת הקפה שלנו, על אילו קריטריונים חשוב שנשים דגש? למה עלינו לשים לב?
  • דרגות חוזק - כל אחד מעדיף את הקפה שלו בדרגת חוזק שונה, קפסולות הקפה מדורגות על פי דרגות חוזק שונות ודרגות קלייה שונות.
  • טעם - ישנן קפסולות בטעמים יחודיים לדוגמה: קרם בורלה, שוקו, וניל, אגוזי לוז ועוד.
  • קפאין - דירוג כמות הקפאין חשוב ומשמעותי גם הוא. כך תוכלו לשתות קפה גם בערב מבלי לבלות לילה נטול שינה, או להעזר בו על מנת להתעורר ולהיות מלאי מרץ לקראת יום עבודה חדש.
  • התאמה למכונת הקפה - שימו לב לאיזו סוג מכונת קפה יש לכם ואילו קפסולות יתאימו לה, כדוגמת קפסולות תואמות נספרסו וכדומה.

אילו קפסולות למכונת קפה שווה לקנות?

תוכלו למצוא באתר קפסולות קפה מהמותגים הגדולים והמצליחים בעולם. קפסולות תואמות נספרסו, קפסולות לוואצה, קפסולות אילי, קפסולות אספרסו קלאב ועוד. אין כמו טעם מוכר ואהוב בלי לצאת מהבית או אפילו תוך המשרד.