קפסולות למכונות נספרסו

מציג 1–12 מתוך 33 תוצאות

קפסולות תואמות נספרסו במגוון מארזים מיוחדים וטעמים שכולם אוהבים למכונת נספרסו: וניל, שוקולד, אגוזי לוז ועוד רבות.

 

מבצע!
מבצע 100 קפסולות
מבצע!

קפסולות למכונת נספרסו הפכו לאחד המוצרים המבוקשים בשוק הקפה בשנים האחרונות. מכונת קפה וקפסולות נספרסו, הינם מוצר שקיים כבר כמעט בכל משרד ברחבי הארץ וצוברים תאוצה במהירות גם בבתים הפרטיים. קפסולות למכונת נספרסו ידועות באיכותן הבלתי מתפשרת ובהצבת רף וסטנדרט מאוד גבוהים לעולם קפסולות הקפה בפרט ועולם הקפה בכלל.

מגוון והיצע קפסולות הנספרסו

ישנו מגוון אדיר של חברות וסוגים של קפסולות למכונת נספרסו כדוגמת – חברת מאורו דלוקב, חברת לואר, חברת קפה ג'ו האהובה והמוכרת בארץ, חברת CAP ועוד רבות וטובות. מבחר הטעמים של קפסולות הנספרסו גם הוא אדיר – קפסולות שוקו, קפסולות קפה למכונת נספרסו בטעמי תה, קפסולות קרמל ואפילו קפסולות למכונת נספרסו בטעם קרם בורלה! תוכלו לבחור מהי דרגת החוזק המועדפת עליכם, סוג טחינה וקלייה מועדפים, ואפילו דרגת קפאין. למי שמעדיף נטול קפאין כדי לישון כל הלילה באופן חלק או להפך מי שחייב זריקת אנרגיה מעוררת.

יתרונות הקפסולות למכונת נספרסו

לקפה איכותי אין מתחרים, בדיוק כמו יין מיקב, בירה מחבית או גבינה קשה ממחלבה. כמה מתסכל לקבל בבית הקפה קפה שרוף?  עם קפסולות נספרסו תדעו שאתם לא מתפשרים לרגע על טעמו הדומיננטי והעוצמתי של הקפה ובתוספת הריח המהפנט, מה אפשר לבקש יותר? הקפה הוא מוצר שאתם שותים ומכניסים לגופכם לפחות פעם ביום אם לא יותר, על כן ראוי שיהיה ברמת קלייה וטחינה מהגבוהות בתחום. קפסולות נספרסו יאפשרו לכם לדעת שרמת הקפסולה לא נופלת משאר המתחרים ואף עולה עליהם, וקיבלה חותמת איכות של טובי המומחים בתחום הקפה בארץ ובעולם. הגעתם לבית הקפה וביקשתם  מהבריסטה משימה בלתי אפשרית כדוגמת "הפוך מפורק עם חלב סויה מוקצף בצד ושיהיה חלש" עד כה נשמע נפלא (פחות לבריסטה) , אך מה עם אלמנט המחיר שמתווסף לקפה הריחני? עם קפסולות של חברת  Nespresso הידועה,  תוכלו להרכיב את הקפה שיתאים במדויק לטעמכם וגם לחסוך בעלויות.