קפסולות דולצ׳ה גוסטו

מציג 1–12 מתוך 33 תוצאות


קפסולות תואמות דולצ'ה גוסטו

מכונות הקפה דולצ'ה גוסטו מבית "נסקפה" ידועות בפשטות ובאיכות של הקפה שהן מייצרות.
בהתאם למכונות הללו, מיוצרים סוגים רבים של קפסולות בטעמים ובארומות משתנות ולפי טעם אישי כל חובב קפה, תוכלו להתאים את הקפסולה המושלמת למכונה עבורכם.

למה דווקא קפסולות קפה דולצ'ה גוסטו?

מכונת הקפה דולצ'ה גוסטו היא מכונה שלא מפסיקה להפתיע, מציעה לכם בנק אפשרויות לא נדלות. אם עד עכשיו חשבתם שמכונות קפה מכינות רק קפה – חשבו שנית.
המכונות האלו מספקות לא רק שתייה חמה, אלא גם שתייה קרה! באמצעות הטכנולוגיה המשוכללת שלה, יכולה המכונה להוציא שתייה חמה ושתייה שמוכוונת להיות קרה כאחד, היא מבצעת פעולות מסובכות שלא חשבתם שתוכל לעשות בלי עזרתכם.
המכשיר מורכב ממיכל מים, מחמם חשמלי ומשאבת מים פנימית. למעט הוספת מים קרים וקרח במידת הצורך, אתם יכולים לשבת בשקט, המכונה עובדת לבד – ויחד עם הקפסולה המתאימה לכם, תכין עבורכם כמעט כל סוג שתייה שתחפצו.

איזה קפסולות מתאימות דולצ'ה גוסטו?

מה שמיוחד בקפסולות האלו הוא שהן מספקות בתוכן את כל הרכיבים עבור הקפה הייחודי שלכם.
בין אם אתם חובבי קפוצ'ינו ובין אם אתם חובבי מוקה או שוקו – ישנן קפסולות שמכילות בתוכן כבר חלב וקקאו ולמעשה כל הרכיבים שישאירו לכם רק משימה אחת – ללחוץ על הכפתור.
תוכלו לזהות קפסולות קפה שתואמות את המכונה בכך שתמיד יופיע עליהם הכיתוב "דולצ'ה גוסטו" – גם אם לא באותיות הגדולות, אז כנראה שתוכלו למצוא אותו באותיות הקטנות.
הקפסולות הן רבות ומיוצרות על ידי חברות שונות ביניהן "מאסט", "גימוקה", "אספרסו מור" ועוד ועוד. קניית קפה היא דבר ממכר, וככל שתיכנסו יותר לעניינים אתם תגלו עולם עשיר בטעמים ובצבעים שונים.
ישנן קפסולות שמספקות קפה בטעם קרמל או קפה עם ניחוח וניל או אגוזי לוז, מוקה עם ארומה חזקה של קפה, כן מינונים שונים של חלב שעליכם להתאים לטעם האישי שלכם ועוד אינספור אפשרויות שרק מחכות שתמצאו אותן.
הקלות בה המכונה מייצרת את הקפה ומנצלת את תכולת הקפסולה באופן יוצא דופן, יוצרת עבורכם קפה מהיר, ארומתי, איכותי וטעים להפליא.