מקציפי חלב

מציג את כל 8 התוצאות

להשלמת מראה קפוצ’ינו מושלם – מבחר מקציפי חלב חשמליים וידניים לבית ולעסק. מקציפי חלב מקצועיים: כדי נירוסטה להקצפה ידנית, מקציף חלב חשמלי מקצועי סוורין, מקציף חלב ביאלטי חשמלי ל- 6 כוסות ועוד במבצעים ייחודיים לגולשי האתר


אי אפשר לעמוד בפני קצף קטיפתי או סמיך לפי טעמכם המשדרג כל ספל קפה והדרך הטובה ביותר להגיע לקצף המושלם היא באמצעות מקציף חלב. במינוטו תגלו מגוון רחב של מקציפי חלב ידניים ודגמים של מקציף חלב חשמלי לבחירה לחוויית ההקצפה המבוקשת. על מנת ליצור קצף עמיד ואיכותי יש להגיע לטמפרטורה גבוהה יחסית ולשמור על יציבות ההקצפה למשך מספר דקות כאשר אתם בוחרים אם לבצע את ההקצפה ידנית או אוטומטית, בין אם מדובר בהקצפה של חלב מחומם או של חלב קר.

מקציף חלב ידני או אוטומטי? זו השאלה!

מה ההבדלים בין מקציפי חלב ידניים לאוטומטיים? מקציף ידני עובד על סוללות ובעל לחצן הפעלה אלקטרוני כולל ציפוי שמונע הצטברות חלב ועליכם להחזיק את המקציף ולכוון את פעולת ההקצפה בעוד במקציפים אוטומטיים ממלאים את כמות החלב הנדרשת ובלחיצה המקציף מקציף את החלב. מקציף חלב מסוג זה יכול לרוב להקציף חלב ללא חימום או לבצע הקצפה תוך פעולת החימום עצמה או פשוט לחמם את החלב ללא הקצפה. וודאו שניתן להכניס אותו למדיח הכלים, שהוא עשוי ממתכת חזקה ועמידה. אפשר לבחור מקציפים לפי מספר המנות שתרצו להכין, הקצפה מהירה ושקטה, מכשירים שיודעים להפסיק את הפעולה אוטומטית בסיום ההקצפה. יש לבדוק מהו ההספק של המכשיר, גודל מיכל החימום והאם הוא בעל ציפוי למניעת הצטברות חלב.
יש גם מקציפי חלב שמניחים ישירות על הכיריים ומפמפמים את הבוכנה ולהכנת חלב קטיפתי, נדרש להניע את החלב בתנועה סיבובית עדינה מספר פעמים ולמזוג אותו מיד.

אביזר חובה להקצפה

במידה ויש כבר ברשותכם מכונת קפה עם מוט הקצפה, כדאי להצטייד גם באביזרי הקצפה כמו למשל, כד נירוסטה להקצפת חלב עשוי נירוסטה כפולה איכותית. כד זה בעל יתרונות רבים בביצוע פעולת ההקצפה: הוא שומר על פיזור אחיד של חום להקצפה אחידה, מונע את רתיחת החלב ובעל פיית מזיגה למניעת דילול הקצף. ניתן למצוא במגוון גדלים – 0.35 ליטר, 0.6 ליטר ו-1 ליטר.