מכונות קפה מקצועיות

מציג 1–12 מתוך 70 תוצאות

קנה קבל
מבצע!
מבצע!
מבצע מיוחד
מבצע!
מבצע מוגבל ל-48 שעות
קנה קבל
קנה קבל
קנה קבל
קנה קבל
קנה קבל
קנה קבל

מכונת קפה מקצועית לבית או למסעדה כמו גם מכונות קפה מקצועיות ידניות מבתי המותגים המובילים: Belleza, ,La Marzocco Elektra Cream one לליט- Lelilt ECM VMB Rocket החל ממכונות פודים קלות לשימוש ולתפעול ועד מכונות בית קפה מרשימות אך קטנות ממדים שמתאימות לשימוש ביתי או לשימוש משרדי, ומאפשרות שליטה על טמפרטורת החליטה, שליטה בתזמון החליטה וחיסכון באנרגיה.

בחירת מכונת קפה מקצועית המתאימה לצרכים

מכונת קפה מקצועית לבית ידנית? או אולי מכונת קפה מקצועית למסעדה? כדי לבחור את מכונת הקפה המיטבית עבורכם מומלץ לענות על מספר שאלות מקדימות:
  • היכן תמוקם המכונה, בבית או במשרד?
  • מה היקף השימוש הצפוי?
  • כמה אנשים ישתמשו במכונה?
  • כמה סוגי קפה תרצו להכין במכונה?

מכונת קפה למסעדה

מכונת קפה מקצועית למסעדה תאפשר להכין מספר כוסות קפה במקביל ותידרש לרמת שירות ועמידות גבוהה.
במקרה זה מומלץ לבחור במכונת קפה מקצועית שחולקת מאפיינים זהים למכונות קפה מקצועיות מקו המוצרים המסחרי של המותג, כמו: וסת טמפרטורה שיבטיח חליטה מיטבית, הספק של 1200 וולט, הימצאות של מספר ידיות ומסננים, דוחסן קפה, פילטר עיוור ומברשת ניקוי.

מכונת קפה מקצועית לבית

בבחירת מכונת קפה לבית, מומלץ להתייחס למיקום בו תוצב ולאפשרויות הקפה העומדות לפניכם – הכנת קפה אספרסו ארוך וקצר, קפוצ'ינו, לאטה, חלב מוקצף, בחירת רמת החוזק של הקפה ופילטר המאפשר לבצע טיפול אבנית באופן ממוכן.
תוכלו לבחור ממגוון רחב של מכונות מקצועיות המתאימות לטחינת פולים, כוללות מטחנות מובנות או מאפשרות תוספת של מטחנת קפה מקצועית.

מכונת קפה מקצועית למשרד

בבחירת מכונת קפה למשרד , מומלץ להתמקד בנוחות השימוש ולהעדיף מכונות הפועלת בלחיצת כפתור ומאפשרות לבחור את משקה הקפה הרצוי, מטחנת קפה שקטה לטחינת פולי קפה טריים ולחיסכון בעלויות חומרי הגלם וכן אפשרות להכנת שתי כוסות במקביל.
כמו כן בחנו מכונות המאפשרות להניח ספלים גבוהים (בדרך כלל מדובר על מכונות המצוידות בזרבובית מתכווננת) וכן קיבולת מים רבה (מעל לליטר) שתאפשר שימוש מהיר ויעיל בשעות העומס.