מכונות קפה ידניות

מציג 1–12 מתוך 56 תוצאות


לא פוקחים את העיניים ללא כוס הקפה שלכם? מכורים לאספרסו, לפולי הקפה, לטעם העשיר והארומה שאין שנייה לה ולכל הקשור בעולם הקפה באופן כללי?
כאשר שותים קפה בדרך הנכונה, ניתן להיעזר בקפה בצורה יעילה כחלק מהבריאות הכללית ומתכנית הכושר שלכם. מחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם כבר הוכיחו את יתרונותיו הבריאותיים של הקפה והשפעתו על צמצום הסיכוי ללקות בסוכרת מסוג 2, מחלת אלצהיימר (בשל תרכובת הקיימת בקפה יוצרת אינטראקציה עם הקפאין), סרטן הערמונית ועוד.

יתרונותיה של מכונת הקפה הידנית הביתית

עם מכונת אספרסו ידנית תחסכו כאב ראש מיותר ותוכלו לדאוג שכל הקריטריונים לקפה המושלם יהיו שם בלחיצת כפתור אחת. מעבר לכך, כוס קפה הכי בסיסית בבית קפה עולה בממוצע כשניים עשר שקלים, באמצעות השימוש במכונת קפה ידנית ביתית - החיסכון לכיס הוא אדיר!
עם מכונות קפה ביתיות אתם בבקרה על מה נכנס למכונה, באיזו דרגת קלייה וחוזק, ויכולים לדעת בדיוק מה נכנס לגוף שלכם. מעבר לזה, חווית הטעם והארומה זהה לחלוטין.
השימוש במכונות קפה ידניות הולך וגובר בשנים האחרונות והופך להיות פופולרי מאוד בשוק הישראלי.
מכונות הקפה הידניות המשוכללות מציעות גם –
  • הכנה של 2 ספלי אספרסו בו זמנית
  • ידית חליטה עשויה מפליז בציפוי כרום
  • אפשר לבחור בין משקאות קפה עשויים מקפה טחון או מפודים
  • מקציף חלב קלאסי להכנת קפוצ’ינו טעים
  • סלסלת קפה טחון בעלת דופן כפולה עבור אספרסו חם
  • ועוד...

סוגי מכונות הקפה הידניות

ישנו היצע רחב של סוגי מכונות קפה ידניות ביתיות או משרדיות או אפילו מותאמות לשטח. מכונת האספרסו הידנית המוצעת כיום בשוק, הינה אלמנט עיצובי שמתווסף למטבח שלכם, על כן קיים במגוון אדיר של עיצובים, צבעים וגדלים – בהתאמה לגודל המטבח או לפינת הקפה המשרדית. סוגי מכונות הקפה הידניות לדוגמה - גאג’יה קארסה דה-לוקס , מכונת קפה ידנית נובה אוסקר סימונלי, מכונת אספרסו ג'יה ויוה סטייל, מכונות קפה מחברות כמו דלונגי ואלקטרה המבוקשות והאיכותיות עם מגוון רחב של מידות מקצועיות והשקעה שצריך להשקיע בכל מכונה.