מטחנות קפה

מציג 1–12 מתוך 33 תוצאות

מבחר מטחנות קפה איכותיות בעלות רמות טחינה שונות לטחינת קפה מדויקת המעניקה ארומה, מרקם וטעם מושלם לקפה.

מבצע!
קנה קבל

מטחנת הקפה משפיעה על הטעם הסופי של הקפה. באתר מינוטו מבחר מטחנות קפה איכותיות מהמותגים המובילים בעולם לביצוע הטחינה האופטימאלית במרקם המדויק להשגת הארומה הנחשקת. בבחירת המטחנה האולטימטיבית מתייחסים לידידותיות הטחינה, אמינות ותחזוקה וכמובן סוג הקפה המועדף. מטחנות קפה איכותיות יבצעו את פעולת הטחינה בצורה עקבית כאשר לטכניקה תרומה משמעותית על פולי הקפה, בין אם מדובר בדגמים של מטחנות קפה ידניות או אוטומטיות.

מטחנות קפה מובילות

לפניכם היצע רחב של מטחנות ליצירת קפה טחון בטווח מחירים רחב. כמו למשל, מטחנת קפה ידנית המצוידת בסכינים קרמיות להשגת טחינה אחידה ורצועות סיליקון המונעות את החלקת המטחנה ממקומה בעת ביצוע הפעולה ודגם נייד שניתן לקחת אתכם לכל מקום. מטחנות אוטומטיות חשמליות מגיעות היום עם מגוון פיצ'רים כפי שתוכלו לראות בעמוד זה. גוף חזק מיציקת אלומיניום, אפשרות לטחינה של כוסות קפה או פעולה רציפה של הטחינה ועמידה בתווי תקן בינלאומיים ומראה מטאלי המשדרג את השיש במטבח או את הדלפק בבית הקפה. המטחנות מגיעות במגוון גדלים קומפקטיות או מאסיביות, חלקן עם תא ייעודי לשמירת הפולים ותא ייעודי לקפה הטחון. יש מטחנות משוכללות ומתקדמות במיוחד שלוקחות את חוויית הטחינה לאקסטרים עם 30 ואפילו יותר דרגות טחינה שונות לפי בחירה של סוג הקפה, הארומה והטעם המועדפים. כמו כן, מטחנות אלה מצוידות במנגנון המאט את מהירות הסיבוב ומונע את חימום או שריפתו של קפה טחון.

הדרך לקפה טחון מצוין עוברת במטחנה

בבחירת מטחנה בדקו אם יש אחריות על המטחנה ולכמה זמן היא תקפה וכן מה צריכת החשמל במידה ומדובר במטחנות קפה חשמליות, מי היצרן ומי היבואן או המשווק. כדאי לבדוק גם פרמטרים כמו מידות ומשקל, קוטר סכינים ותכולת מיכל הפולים. במינוטו מטחנות קפה לשימוש פרטי ולשימוש מקצועי מהיבואנים והיצרנים הטובים בתחום שהמטחנות שלהן מככבות בבתי הקפה ואהובות על בריסטות שמבינים עניין. איכות טחינה וחוויית טחינה שטרם הכרתם. מוזמנים להתייעץ עם הצוות ולהזמין אונליין מטחנת קפה שתשרת אתכם בנאמנות בכל טחינה ליצירת קפה נהדר.