תה - חליטות תה

מציג 1–12 מתוך 22 תוצאות


תה וחליטות תה לרגעים השקטים של היום בהם רוצים להוריד את הקצב, להעביר את  המיקוד פנימה וליהנות מספל תה מהביל, שנחלט זה עתה מעלים אורגניים, עשירים בארומה מן הטבע. קפה או תה או חליטת תה, לפעמים זה כן משנה ולכן החלטנו לשווק את מותג התה הגרמני ALTHAUS המסתמך על מסורת טעימות תה בת 60 שנים, ממזגת בין תרבויות ומעניקה רגעי תה איכותיים ומנחמים לימים חמימים וקרירים.
שקיקי התה של ALTHAUS הן חוויות יקרות, המגלמות סיפורים מן האדמה של החקלאים העומדים מאחורי קו הייצור, סיפורים של מסירות ותשוקה, סיפורים בני זממנו וסיפורי עבר.
טועם התה העולמי של חברת ALTHAUS הוא ראלף ג'אנקי תשוקתו לתה מביאה אותו לבחור בקפידה את התערובות של ALTHAUS ולהרכיב תערובות המשלבות בין זני תה מאוזנים לבין זנים חדשניים, המעניקים הנאה לכל טועם ברחבי העולם. ALTHAUS  פועלת בסחר הוגן ומטפחת קשרי עבודה ארוכי טווח עם יצרנים קטנים ובכך מניעה חקלאות מקומית בתוך מותג עולמי צומח.
אנו מזמינים אתכם להתנסות בהנאה טהורה של תה מופקד החל מתהליך בחירת העלים לתערובות השונות ועד החוויה הסופית היוצרת תמהיל חד פעמי של טעם, מראה, צבע וארומה.
אספו את חווית התה שלכם והכירו את תערובות התה וחליטות התה השונות:
  • לחוויה אנגלית מחוספסת ומלאת אותנטיות בחרו בתערובת האינגליש ברקפסט, תערובת עוצמתית עם ניחוחות משכרים, חוויה מענגת ומעוררות כאחת.
  • לחוויה עדינה אך חושנית נסו את תה היסמין הירוק המופק בסין ומספק ניחוח של יסמין טרי, תוכלו אף לבחור בגרסת שקיק הפירמידה, המאפשרת לתמצית התה להתפתח ולספק ארומה עוצמתית אף יותר.
  • לרגעים של התכנסות פנימית וצורך בנחמה, לרגעים בהם יש מקום רק לשקט, בחרו בתה קמומיל במרקם חלק, שבזמן חליטה קצר יעורר עונג רב
  • לחוויה אותנטית ומבוסמת, שתציף את החושים נמליץ על תה ארל גריי תערובת עלים מהודו, ציילון וסין, שיציעו טעם של תה שחור עשיר עם רמיזות של תפוז- עונג צרוף לכל הדעות.

את חווית התה תוכלו להשלים עם קנקני תה המתאימים לחליטת תה איכותית ומהירה.