קפסולות אספרסו קלאב

מציג את כל 12 התוצאות


מחפשים קפסולות איכותיות למכונת הקפה שלכם? הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו מגוון רחב של קפסולות למכונות קפיטאלי של המותג הישראלי הידוע. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לבחור קפסולות תואמות אספרסו קלאב וליהנות מחוויה קפה ביתית מושלמת.

כמה מילים על קפסולות אספרסו קלאב

הפולים המשובחים של אספרסו קלאב נקלים, נטחנים ונארזים בתוך קפסולות קפה במילאנו, תוך עמידה בתנאי כשרות (יש גם תעודה שמעידה על כך). האיכות של קפסולות אספרסו קלאב ושל מוצרי החברה האחרים, הפכה אותה למותג הקפה הגדול בארץ, והיא גם מפעילה מועדון לקוחות גדול.

היתרונות של קפסולות למכונות קפיטאלי

קפסולות למכונות קפיטאלי מעוצבות עם מספר תכונות ייחודיות, לעומת קפסולות קפה אחרות בשוק. אחד המאפיינים הבולטים ביותר הוא האריזה היעילה וחדשנית, בשיטה אשר מבטיחה שהקפה יתפזר באופן שווה בפנים ושהמים יזרמו דרך כולו כאשר הם עוברים בתוך הקפסולה.
כתוצאה מכך, מתקבלות כוס קפה עקבית וטעימה יותר.
כמו כן, הקפסולות מגיעות עם אריזה אטומה המסייעת בשמירה על הטריות והארומה של הקפה. בזכות האריזה, הקפה נשאר טעים טרי עד לרגע הכנסתו למכונה ובישולו.

למה אתם צריכים קפסולות תואמות?

כשמדובר במכונות קפה, שימוש בסוג הקפסולות הנכון הוא חיוני. מכונות רבות מיועדות לעבוד עם מותגים ודגמים ספציפיים של קפסולות, כלומר שימוש בסוג לא נכון עלול לגרום לקפה באיכות ירודה או אפילו נזק למכונה.
עם זאת, עצם זה שיש לכם מכונה מסוימת (למשל, קפיטאלי), לא אומר שאתם לא יכולים ליהנות ממגוון רחב יותר של אפשרויות קפה. אתם רק צריכים למצוא קפסולות שמתאימות למכונה שלכם, וכאן קפסולות תואמות אספרסו קלאב נכנסות לתמונה.
יש מבחר גדול של טעמים, עוצמות וזנים, מה שנותן לכם הזדמנות להתנסות עם תערובות חדשות ומרגשות. בין אם אתם מעדיפים אספרסו נועז ואינטנסיבי או לאטה חלק וקרמי, ישנה קפסולה תואמת של אספרסו קלאב שתתאים לטעם שלכם.
עם קפסולות תואמות, אפשר גם לחסוך בעלויות. הן עשויות להיות זולות יותר מאשר קפסולות מקוריות, ובוודאי שהן זולות יותר משתייה קפה בחוץ או השקעה במכונת קפה יקרה.

קפסולות תואמות אספרסו קלאב במינוטו

  • גראנד - תערובת מפולי ערביקה, בעלת טעם מתקתק ומעודן. עוצמה: 4.
  • קרם - תערובת מאוזנת של ערביקה ורובוסטה, אשר מתאימה במיוחד למי שאוהב אספרסו חזק מאוד. עוצמה: 5.
  • דליציוסו - עוד תעורבת 100% ערביקה, הפעם קצת יותר עדינה ופחות אינטנסיבית. עוצמה: 3.
  • אינטנסו - שילוב של ערביקה מדרום אמריקה ורובוסטה מהודו, שמעניק לתערובת טעם עגול וקטיפתי. 4
  • אלטו - ערביקה בלבד, שמקורה בדרום ומרכז אמריקה. התערובת קטיפתית מאוד. עוצמה: 3.
  • בלאק - בצד השני של הסקאלה, נמצאת תערובת רק מרובוסטה. יש לה טעם חזק עם נגיעות של קקאו ושוקולד מריר. עוצמה: 5
  • באסו - ערביקה ורובוסטה עם גוף חזק. תערובת אספרסו בעוצמה 5.