קפה פילטר ואביזרים

מציג 1–12 מתוך 62 תוצאות

קפה פילטר

אביזרים לקפה פילטר, פילטרים, קנקנן קמקס – CHEMEX, פילטרים מליטה, קנקן מזיגה לקפה פילטר, קנקן מזיגה Hario, מעמד קונוס לקפה פילטר.

מבצע!

קפה פילטר ואביזרים

Clever Dripper

169.00

פילטר לקפה

קפה פילטר הוא אחד מסוגי הקפה הנפוצים ביותר בארצות הברית ובארצות סקנדינביה. טעמו ומרקמו העדינים נובעים משיטת חליטה הנעשית באמצעות פילטר לקפה, קנקן פלאנג'ר או פרנץ' פרס ביתי או מכשור ייעודי חשמלי להכנת קפה פילטר ביתי.
פילטר קפה כשמו כן הוא משמש כמסנן – כאשר בתהליך ההכנה מסננים את הקפה הטחון מהמים כך שנותרת תמצית קפה טהורה. קפה פילטר נמרך כמו שהוא או משמש כבסיס להכנת משקאות אחרים כמו קפוצ'ינו ולאטה.

טיפים להכנת קפה פילטר ביתי מומלץ:

העדיפו קפה טרי, שנטחן לפני מספר ימים, כך שישמר את הארומה ואת גוף הטעם במיטביות.
תוכלו להיעזר כמיכל ייעודי או במכונה חשמלית להכנת קפה פילטר ביתי, שפועלת בשיטת הטפטוף. או באביזרים לקפה פילטר הכוללים ניירות וקנקנים שונים.
בקטגוריית קפה הפילטר שלפניכם תוכלו למצוא מגוון רחב של אמצעים להכנת הקפה במרקם ובטעם אהוב ביניהם אמצעים ידניים כמו פילטרים, קנקנן קמקס פילטרים מליטה, קנקן מזיגה לקפה פילטר, קנקן מזיגה Hario ,מעמד קונוס לקפה פילטר, משקל ייעודי, בקבוק למזיגה בחליטה קרה, דריפ נירוסטה, סיליקון עם פילטר רב פעמי, קנקן זכוכית לחליטה קרה על קרח, בקבוקי קפה לחליטה בהשריה, קנקנים למיצוי קפה, קומקומי מזיגה, קנקנים עם פילטרים מובנים, ניירות לסינון, פלנג'ר, קנקני טפטוף עם פילטר בד ופרנץ' פרס- מיצוי הקפה על ידי יצירת לחץ ידני.

דברים שכדאי לדעת לפני הרכישה

  • הפלנג'רים באתר נבדלים בגודלם ומוצעים מ 300 מ"ל ועד ליטר
  • איירופרס – ברכישת מכשיר איירופרס מומלץ לרכוש ניירות פילטר יעודיים לקבלת קפה נטול חומציות
  • באתר משווקים בקבוקים להשרייה קרה עם פילטרים מובנים , שיטה זו מתאימה לחובבי הקפה הקר המגדיש את טעמי המקור של הזנים.
  • אנו מציעים מספר מטחנות קפה של חברת Hario עם סכינים קרמיות המבטיחות את אחידות הטחינה ורצועות סיליקון מובנות המונעות את תזוזת המטחנה לקפה עשיר מאוד בטעמים השומר על טריותו.
  • משקל ייעודי לקפה פילטר מאפשר לכם לשחזר מתכונים אהובים שוב ושוב בדיוק מופתי. המשלק מצויד בטיימר ומופעל על ידי כפתורי מגע.
מתלבטים? אנו זמינים כאן בצ'ט לכל שאלה.