פלנג׳ר - French Press

מציג את כל 6 התוצאות

כאן תוכל למצור פלנג׳ר, פרנץ פרס, French Press, הכול בשביל חוויית קפה מושלמת! ניתן להזמין ONLINE ובקלות!


פל'נגר לקפה הוא מכשיר צרפתי להכנת קפה עדין וצלול המזכיר בטעמו קפה אמריקנו עשיר וארומטי. מתאים גם לחליטות תה ולצמחי תבלין. השימוש במכשיר הפלנג'ר נעשה באופן ידני ללא כל צורך בחיבור למקור חום או למקור חשמלי.

אופן הכנת הקפה:

אין כל צורך להיות מומחה לקפה כדי ליהנות מקפה טרי, ארומטי ובעל טעם עשיר ודרגת צלילות גבוהה ביותר. תהליך הכנת קפה בפלנג'ר מובנה ופשוט ודורש מספר כלים בסיסיים:
מכשיר פלנג'ר, מים רתוחים (אך לא בדרגת רתיחה), כפית עץ לבחישה וקפה טחון גס.
בשלב הראשון: חשוב למלא את מיכל הפלג'ר במים חמים שהורתחו והתקררו למשך כחצי דקה.
בשלב השני: יש למלא את המיכל בקפה טחון גס (בדרגת טחינה למקינטה או אף בדרגת טחינה גסה יותר) בכמות של שתי כפיות גדושות (אם המכשיר מיועד לשני ספלי קפה), ניתן להוסיף המתקה לפי הטעם.
בשלב השלישי: יש לערבב את המים והקפה בכד הזכוכית בעזרת בוחשן עץ ולכסות במכסה, כאשר בשלב זה הבוכנה (המסננת המובנית) נותרת בסמיכות למסכה.
בשלב הרביעי: יש להוריד ולדחוף את המסננת באיטיות ובזהירות על ידי המוט העליון המובנה, עד שכל גרגירי הקפה שוקעים לתחתית הכד.
בשלב החמישי: יש להמתין בין שלוש לארבע דקות ולאחר מכן הקפה מוכן!

טיפים לשדרוג:

  • תמיד מומלץ לטחון את הקפה בסמיכות להכנתו, תוכלו לעשות זאת עם מטחנת קפה ידנית ואף עם מטחנת קפה ניידת וכך תוכלו לשמור על טעם טרי וליהנות מארומה נפלאה ושימור מיטבי של שמני הקפה.
  • אם אין בידיכם מכונת קפה, תוכלו לרכוש קפה טחון בכמויות קטנות, אחסנו את הקפה במקפיא ולפני השימוש הניחו לו לשוב לטמפרטורת החדר. יש לציין שעדיף לא להשיב קפה שטחנן להקפאה חוזרת.
  • ניתן לבחור גם בקפה פילטר לצורך הכנת קפה במכשיר פלנג'ר.
  • התאימו את כמות הקפה לגודל כד הזכוכית – על כל כוס הוסיפו כפית קפה גדושה.
חברת מינוטו משווקת פלג'נרים לקפה מבתי המותג המובילים: Bialetti, Hairoו- Forever, הפלנג'רים מעוצבים באלגנטיות, בעלי מראה קלאסי ומתאימים לחליטה ארוכה של קפה או משקאות ארומטיים אחרים מעשבי תבלין ותה.