פולי קפה ירוק

מציג את כל 9 התוצאות


מעטים האנשים שמצליחים לפתוח את העיניים בבוקר ללא מנת הקפאין היומית. אחד המשקאות המעוררים והמבוקשים בעולם, הוא- ניחשתם נכון, הקפה. אנחנו רגילים לשתות אותו במתכונת המוכרת והאהובה- קלוי וטחון. אך מה אם תגלו שאם משאירים את פולי הקפה בתצורתם המקורית (פולי קפה ירוק) ,מתקבל הקפה ירוק, משקה רווי יתרונות בריאותיים! ולמרבה ההפתעה גם לא נופל ממתחריו התה הירוק והמאצ'ה היפנית שכבר הפכו לשם מוכר בעולם הבריאות והוולנס.
נתקלתם בפרסום לגבי קפה ירוק לקנייה ותהיתם במה מדובר? ובכן, פולי הקפה הירוק, מהם מופק קפה ירוק, הינם פולים בתצורתם הטבעית שאינם קלויים. בהתאמה, ללא הריח והטעם המר המאפיין כל כך את פולי הקפה המוכרים לנו, אלו שעברו הליך של קלייה מקדימה. טעמו של הקפה הירוק עדין הרבה יותר מהקפה המוכר, ומזכיר תה צמחים.

אילו שימושים יש לקפה ירוק?

לפולי הקפה הירוק ישנם יתרונות בריאותיים נרחבים. בניהם : שיפור ברמות אנרגיה המיקוד ומצב הרוח, מניעת מחלות, איזון רמות סוכר בדם וסיוע בהורדה במשקל.
במחקר שבוצע לאחרונה ופורסם במגזין הבריאות healthline, נבדקה השפעתו של המשקה (קפה מפולי קפה ירוק שניתנים לקנייה אונליין) על קבוצה של סובלים מבעיות מטבוליות אלו ואחרות. בניסוי על כל משתתף לשתות 2 כוסות קפה ירוק ביום. התוצאות היו מדהימות כבר לאחר 8 שבועות. המשתתפים ברובם המכריע חוו שיפור ברמת הסוכר בדם, בהיקף המותניים וברמת לחץ הדם.
כל היתרונות הבריאותיים הללו, הינם תוצאה של מרכיב בשם חומצה כלורוגנית (שלא נמצאת בקפה הקלוי) שמגבירה את חילוף החומרים בגוף, מעכבת משמעותית את רמת הגלוקוז בדם ומסייעת בצמצום היקפים וירידה משמעותית במשקל.

מדוע עדיף לקנות קפה ירוק?

פולי הקפה הירוק שומרים על טריותם לאורך זמן ממושך, כך שניתן לרכוש כמות ולשמור בבית לאורך תקופה. רבים מופתעים לגלות שמחיר פולי הקפה הירוק זול באופן יחסי על אף כל תכונותיו שלא קיימות בקפה הרגיל. זאת משום החיסכון בתהליך הקלייה. מחיר פולי הקפה הירוק שאיננו יקר כלל, מפתה אף לרכישה וקלייה באופן ביתי לפי טעמכם האישי.