מכונות קפה למשרד

מציג את כל 8 התוצאות

3 ק"ג פולי קפה מתנה
3 ק"ג פולי קפה מתנה
3 ק"ג פולי קפה מתנה
3 ק"ג פולי קפה מתנה
מסלול קפה מתנה לשנתיים

מעטים האנשים שמצליחים לפתוח את העיניים בבוקר ללא מנת הקפאין היומית. אחד המשקאות המעוררים והמבוקשים בעולם, הוא- ניחשתם נכון, הקפה. הוא כבר ממזמן לא רק משקה ממריץ ומעורר, הוא הרבה מעבר לכך- תרבות עשירה והיסטוריה, דרגות חוזק וקלייה משתנות ומגוון רחב של טעמים. ישנן אף קבוצות רבות ברשתות החברתיות של מכורים לדבר ואנשים שמעידים שבלי קפה, הם פשוט לא יצליחו לעבור את היום. כמה אנשים אתם מכירים שלא ושתים אפילו כוס קפה אחת ביום? שלא לדבר על כמה כוסות?
את חווית הקפה הנהדרת שלכם תוכלו לקבל באמצעות שדרוג המשרד במכונת קפה למשרד.

היתרונות בבחירה במכונת אספרסו למשרדכם

  • שיפור ביצועי העובדים – קפאין ממריץ ומעורר ומאפשר התייעלות. מעבר לכך מאפשר עבודה לאורך זמן ממושך.
  • הפסקות קפה לאורך היום מחזקות ומעלות את רמת הפרודוקטיביות של העובדים. עצירה ביום מאפשרת למוח למנוחה ולשיפור ביצועים.
  • חיסכון בזמן – במקום שהעובדים יתרוצצו מסביב לבית הקפה הסמוך ויבזבזו זמן עבודה יקר – מכונת קפה בהישג יד הינה חיסכון אדיר בזמן ומשאבים.
  • מכונת קפה במשרד מייצרת סביבת עבודה נעימה וכיפית. עובדים שמחכים להגיע למשרד ולהכין את הקפה שהם אוהבים הם סוג העובדים שייהנו להגיע לעבודה.
  • מכונה טובה= קפה טוב= עובדים מרוצים.
  • חסכון כספי לעובדים - אתם טוחנים את פולי הקפה שלכם וקובעים בדיוק את דרגת החוזק, העובי, כמות הקפאין , הטעם והארומה. מכונת קפה משרדית מחברה מובחרת ואמינה תאפשר לכם להיות בבקרה מלאה על מה נכנס לכם וליושבי המשרד לגוף לפחות פעם ביום. מעבר לכך, תוכלו להרכיב את הקפה שיתאים במדויק לטעמכם וגם לחסוך בעלויות. במקום 12 שקלים בבית הקפה הממוצע לקפה הפוך קטן (שלא נדבר על גדול או קר), תוכלו להרכיב לכם את הקפה האהוב, חם או קר, חלש או חזק בעלות נמוכה בהרבה.

סוגי מכונות קפה למשרד

ישנו מגוון אדיר של מכונות אספרסו משרדיות עם מגוון רחב של צבעים וחברות איכותיות ומקצועיות כדוגמת -
  • AULIKA TOP HIGH SPEED - החדשה המגיעה הספקים גבוהים עם מהירות חליטת קפה כפולה.
  • מכונת אספרסו פיליפס – Philips EP5310/10שניתן לתכנת איתה 5 משקאות שונים לפי טעם אישי, בעלת סכינים טוחנות המבטיחות ביצועיים עקביים עבור 20,000 כוסות משקה -כל המשקאות, כולל אספרסו, קפה אמריקאנו וריסטרטו ניתנים לכיוון רמת הטחינה , עוצמת הקפה , אורך המשקה וטמפרטורת המים.
  • מכונת קפה גאג’יה Gaggia Cadorna Prestige- מכונה אוטומטית לחלוטין, עבור חובבי קפה אמיתיים, בעלת עיצוב מרשים, בשילוב עם גוף נירוסטה איכותית.
  • מכונת קפה אוטומטית סאקו אקסלסיס - בעל מסך טץ איכותי, שליטה נוחה בין 15 משקאות שונים בלחיצה אחת! שליטה מלאה בכמויות המשקה, רמות החוזק עובי הטחינה וכל מאפייני הקפה להכנת ספל הקפה המושלם בשבילך!