מוצרים לטיפול במים

מציג 1–12 מתוך 34 תוצאות

4 סננים מתנה

פילטר למכונת קפה הוא אביזר בו כדאי להשתמש בכל פעם שמפעילים את מכונת הקפה. מטהרי מים משפרים את איכות הקפה, ואפילו חשוב מכך, הם מסייעים למכונות הקפה לחיות חיי מדף ארוכים ובריאים יותר.
למעשה, פילטר מים למכונת קפה עשוי להיות ההבדל בין מכונה שמתקלקלת אחרי שנים בודדות לבין מכונה שמחזיקה מעמד במשך שנים רבות. מטהרי המים שומרים על המכונה בכך שהם מסירים משקעים של כלור וחומרים אחרים מתוך המים, וגם מרככים אותם. ללא פילטר מים למכונת קפה, המשקעים עלולים לגרום לסתימות ברכיבים שונים של המכונה ולשלל תקלות נוספות, שעם הזמן מביאות באופן ישיר לירידה באיכות המכונה והקפה שהיא מפיקה.

לאיכות המים יש השפעה על הטעם

מטהרי מים לא רק שומרים על המכונה, אלא ממש משפרים את הביצועים שלה. הרי המים הם לא סתם נוזל שקוף וחסר טעם שתפקידו רק למצות את הקפה עצמו, הם ממש משפיעים על הטעם של המשקה. איך? ובכן, ככל שהמים מכילים יותר מינרלים ושאר חומרים, כך הם מאבדים מיכולתם למשוך את הטעמים והארומה מפולי הקפה או הקפסולות.
המים שלכם אולי נראים נקיים ורכים גם ללא פילטר למכונת קפה, אבל זה לא בהכרח אומר כלום. קשה מאוד לשים לב להבדל, עד שלא משווים את המים לכאלה שעברו סינון באמצעות מטהרי מים - גם במראה וגם בטעם המים והקפה.

אביזר פשוט ונוח לשימוש

יש כמה סוגים של מטהרי מים. הם מגיעים במגוון גדלים וצורות, ונבדלים זה מזה גם בדרך שהם פועים. חלקם משתמשים בפחמן פעיל כדי לעשות את העבודה, ובאחרים החומר הפעיל הוא יוד. פילטר מים למכונת קפה לא דורש מכם יותר מדי, רק להחליף אותו כל כמה זמן. תדירות ההחלפה הדרושה תלויה בגודל ובאיכות הפילטר, וגם בתדירות השימוש שלכם במכונת הקפה.
בדרך כלל, יש להחליף פילטר למכונת קפה כל חודש וחצי-חודשיים, אבל אם אתם משתמשים במכונה יחסית הרבה, לפעמים כדאי לחשב את עיתוי ההחלפה על פי מספר כוסות הקפה שהכנתם ולא על בסיס זמן שחלף. בכל מקרה, אם אתם מרגישים ירידה באיכות ובטעם המים, כדאי להחליף פילטר.