כדי הקצפה

מציג את כל 11 התוצאות


כדי הקפצה למכונת קפה עשויים מנירוסטה איכותית (18/8 – דרגת מזון) ודופן נירוסטה 304 עבה להכנת חלב מוקצף בהקצפה אחידה ולפיזור אחיד של חום. מגיעים במספר גדלים: 0.35 ליטר, 0.5 ליטר, 0.6 ליטר וליטר ושומרים על איכות וסמיכות הקצף לאורך כל תהליך ההקצפה והמזיגה.

לשימוש איכותי מומלץ למלא את כד ההקצפה בין שליש לחצי מתכולתו במטרה למנוע את שריפת החלב וזליגתו מדפנות הכד בתום ההקצפה. כדי הקפצה למכונת קפה המוצעים בעמוד זה מונעים את רתיחת החלב ומסיימים את תהליך ההקצפה, כאשר טמפרטורת החלב מגיעה ל 70-65 מעלות. בשימוש בכד הקצפה קטן יש לפתוח את הקיטור בעוצמה נמוכה כדי לשלוט בקצב ההקצפה ואילו בשימוש בכד הקפצה גדול מומלץ לפתוח את הקיטור במלוא העוצמה כדי ליצור תנועה סיבובית נכונה.

כד נירוסטה להקצפת חלב עבור מכונת קפה 0.35 ליטר – מבית Milchkanne

כד מנירוסטה איכותית 18/8 (דרגת מזון) בעל תחתית רחבה ומבנה המבטיח הקצפה אחידה, בשילוב פיית מזיגה השומרת על קצף עשיר וסמיך, מונע את רתיחת החלב.

כד נירוסטה להקצפת חלב עבור מכונת קפה 0.5 ליטר – מבית Cafelat

גולת הכותרת של כדי החלב – כד בקיבולת של חצי ליטר, פרי פיתוח של מספר שנים במטרה ליצור מבנה המבטיח את איכות ההקפצה ופיה המושלמת למזיגת קפה לאטה, לוגו החברה מוטבע על הידית ובתחתית. הכד מוצע בגימור מראה, עשוי מיציקה אחת ללא הברגות ובעל מראה אלגנטי ואסתטי עשוי מנירוסטה עבה 304

כד נירוסטה להקצפת חלב עבור מכונת קפה 0.6 ליטר – מבית Milchkanne

כד מזיגה גדול ואיכותי, המציעה קיבולת של 0.6 ליטר חלב להקצפה. בנוי באופן המאפשר להקציף את החלב באופן אחיד ללא הרתחתו. משולב בפיה נוחה, אשר שומרת על סמיכות ההקצפה לאורך המזיגה. בעל תחתית רחבה, עשוי מנירוסטה 18/8 בדרגת מזון.

כד נירוסטה להקצפת חלב עבור מכונת קפה 1 ליטר – מבית Milchkanne

כד הקצפה גבוה, יציב וגדול בעל קיבולת של ליטר חלב, בנוי על בסיס תחתית רחבה ועשוי מנירוסטה 18/8 בדרגת מזון. דופן כפולה לנוחות השימוש, בשילוב פיית מזיגה נוחה לשמירת סמיכות הקצף. אינו מרתיח את החלב.