מקינטות

מציג 1–12 מתוך 29 תוצאות

מבצע!

המקינטה, שהחלה את דרכה באיטליה, נחשבת לאחד האביזרים הפופולאריים להכנת קפה על גבי כיריים. באתר מינוטו תמצאו מגוון רחב של מקינטות להכנת קפה מקינטה נפלא. המקינטה עברה גלגולים רבים עם השנים ושמרה על המבנה המקורי של קומקום מתכתי עשוי מאלומיניום עם שדרוגים המקנים לה מראה אסתטי מושך ועמידות גבוהה בפני חום, לחץ ורטיבות. תהליך ההכנה הוא פשוט: יש למלא את הכוס בתחתית המקינטה במים ואלה מתחממים מחום הלהבה והאוויר יוצר לחץ הדוחף את המים מעלה דרך המסננת בה נמצא הקפה הטחון. התוצאה היא קפה הנחלט בלחץ של בין 100-200 קילו פסקל.

איך בוחרים מקינטה מומלצת?

בחירת המקינטה מתחילה בסטנדרטים של איכות כמו עמידה בתקנים אירופאיים מחמירים. חשוב מאוד לבחור מקינטה המצוידת באטם סיליקון הניתן להחלפה המבטיח אטימות מוחלטת ועמידות בחום גם אחרי זמן ממושך והוא גם נחשב לחומר היגייני הניתן לניקוי ושומר על סטריליות. גודל המקינטה אף הוא חשוב" ניתן לבחור את הגודל בהתאם לכמות שתרצו להכין כאשר לרוב הגדלים של המקינטה נעים בין 1 כוס, 2 כוסות, 3 כוסות, 6 כוסות אספרסו. במינוטו גם מקינטות עם ידית ארגונומית להכנה נוחה של המשקה.

שדרוגים מיוחדים בעולם המקינטות

לחובבי הקפה האיכותי גם מקינטה עם משקולת לאספרסו בשיטת הבריקה המבוססת על משקולת ושסתום מבוקר לחץ הנמצאים בראש המקינטה ומייצרים לחץ נוסף להשגת טעם עשיר. קיימת גם מקינטה חשמלית המדמה את השיטה המסורתית עם טיימר מובנה ומערכת שמירת חום הקפה למשך 30 דקות. כמו כן, מיכל מים שקוף המאפשר לצפייה בתהליך הפקת הקפה ובסיס תחתון יציב רב כיווני ב-360 מעלות לשליפה והנחה קלה וכן גוף חימום נסתר ואפשרות להכנה של בין 3-6 כוסות אספרסו בו זמנית. העיצוב של מקינטות אף הוא השתנה עם השנים ואפשר למצוא באתר מינוטו מקינטות במגוון עיצובים הייטקים, חדשניים ומתוחכמים כולל מגוון צבעים מאדום עז דרך כחול ועד המראה המטאלי הקלאסי כמו גם מראה חדשני מתקדם ודקורטיבי.
תוכלו ליהנות גם ממגוון מבצעים על דגמים נבחרים להכנת קפה מקינטה משובח.